ANTIBAKTERIÁLNÍ PÁNSKÉ TRIKO KRÁTKÝ RUKÁV - černé

DoporučujemeSlevaNovinka
Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Doporučená cena 530 Kč
Ušetříte 45 Kč
Vaše cena vč. DPH
485 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
ANTIBAKTERIÁLNÍ PÁNSKÉ TRIKO KRÁTKÝ RUKÁV - ČERNÉ:
pánské triko černé velikost 50 (S) 485 Kč
pánské triko černé velikost 52 (M) 485 Kč
pánské triko černé velikost 54 (L) 485 Kč
pánské triko černé velikost 56 (XL) 485 Kč
pánské triko černé velikost 58 (XXL) 485 Kč
Antibakteriální dámské triko Comfort s krátkým rukávem s vetkanou složkou nanosilver patří do nové generace funkčního prádla.

Triko obsahuje 60% bavlny, 32% polyesteru se stříbrem a 8% elastanu. Stříbro je součástí vlákna umělé příze, působí po celou dobu životnosti prádla a praním se neuvolňuje.

Je na omak velice jemné a příjemné, úplet se díky elastičnosti dokonale přizpůsobí tělu.Stříbro je bezpečné a má výrazné antibakteriální a antimykotické účinky.Revoluční materiál je odolný vůči zápachu, je antibakteriální, velmi dobře odvádí pot , ničí bakterie, je prodyšný a pružný.Materiál se složkou nanosilver urychluje hojení ran a oděrek, zabraňuje opruzeninám, slouží jako prevence plísní, mykóz a ekzémů a pomáhá je odstranit. Prádlo se složkou nanosilver je netoxické, nedráždivé a nevyvolává alergické reakce.

Dámské tričko Nanosilver Comfort má slušivý střih. Svým tvarem a střihem je vhodné pro sportovní využití, ale také pro běžné nošení.

Velikost prosím vyberte u varianty produktu. Pokud chcete aby tričko nebylo upnuté, ale spíš volnější zvolte o jednu velikost větší než obvykle nosíte.


Tričko obdržíte v luxusním dárkovém balení.


Další obrázky
 ANTIBAKTERIÁLNÍ PÁNSKÉ TRIKO KRÁTKÝ RUKÁV - černé Dárkové balení
 ANTIBAKTERIÁLNÍ PÁNSKÉ TRIKO KRÁTKÝ RUKÁV - černé ANTIBAKTERIÁLNÍ PÁNSKÉ TRIKO KRÁTKÝ RUKÁV - ČERNÉ
 ANTIBAKTERIÁLNÍ PÁNSKÉ TRIKO KRÁTKÝ RUKÁV - černé ANTIBAKTERIÁLNÍ PÁNSKÉ TRIKO KRÁTKÝ RUKÁV - ČERNÉ