Dětské zboží

 
Goki
Grimm's
Heimess
Řadit podle: ceny / názvu 
Sleva
Odrážedlo Wishbone bike svoji důmyslnou kombinací nabízí tři odrážedla v jednom (3v1).
4749 Kč
5939.00
Velmi zajímavá inovace klasické zatloukačky pro malé i větší děti! Z jedné strany je to klasická zatloukačka se třemi barevnými koulemi.
485 Kč
Brontosaurus, Stegosaurus nebo Tyrannosaurus Rex – ze 105 dílů kamenné stavebnice Anker se dají postavit stále nová a nová pravěká zvířata.
1098 Kč
Jedinečné domino rallye v kamenném provedení značky Anker se 106 díly.
1098 Kč
Rozšiřující sada kamenné stavebnice Anker s 271 díly. Anker je vyroben z umělého kamene, který byl vytvořen z křídy, písku a lněného oleje.
7679 Kč
Rozšiřující sada kamenné stavebnice Anker s 350 díly. Anker je vyroben z umělého kamene, který byl vytvořen z křídy, písku a lněného oleje.
10594 Kč
Startovací set kamenné stavebnice Anker se 68 díly. Anker je vyroben z umělého kamene, který byl vytvořen z křídy, písku a lněného oleje. Set se dodává v praktickém dřevěném boxu s posuvným víkem.
2414 Kč
Startovací set kamenné stavebnice Anker se 105 díly. Anker je vyroben z umělého kamene, který byl vytvořen z křídy, písku a lněného oleje. Set se dodává v praktickém dřevěném boxu s posuvným víkem.
3417 Kč
Srdce malého chlapce se rozbuší, když na silnici uslyší jejich sirénu. Hasiči jedou! Dřevěné auto hasiči je červené, má modré blikačky a za volantem sedí hasič v hasičské uniformě s helmou.
748 Kč
Tam, kde se staví, je zapotřebí míchačka na beton. To ví i Bořek stavitel. Autíčko ze dřeva míchačka je zářivě oranžové a žluté. Pan řidič sedí v kabině a po cestě na staveniště míchá beton.
768 Kč
První autíčko do ruky nemusí být klasické autíčko, ale může jím být i veselé slůně v barvě růžová či modrá. Slůně má ergonomický tvar, takže se dětem dobře uchopuje.
171 Kč
Oblíbená balanční hra tentokráte v kamenném provedení. Pomocí hrací kostky se určí barva hracího kamene a ten se umístí na základní kámen. Postupně se přidávají další a další kameny.
404 Kč
Oblíbená balanční hra tentokráte v kamenném provedení. Pomocí hrací kostky se určí barva hracího kamene a ten se umístí na základní kámen. Postupně se přidávají další a další kameny.
249 Kč
Oblíbená balanční hra tentokráte v kamenném provedení. Pomocí hrací kostky se určí barva hracího kamene a ten se umístí na základní kámen. Postupně se přidávají další a další kameny.
249 Kč
Materiál: dřevo Velikost: 13,5 x 7 x 8 cm
226 Kč
Hledáte zvířátko pro děti. To první může být kvalitní dřevěná hračka. Nová série ohýbací zvířátka je široká a určitě najdete zvířátko, které má Vaše dítě nejraději. Je jím buvol s obrovskými rohy.
137 Kč
Dřevěné zvířátko čáp je vyrobeno z bukového dřeva a filce. Zvířátko pro děti má ohebné končetiny, takže s ním děti mohou věrně napodobit různé pohyby zvířátka.
67 Kč
Materiál: dřevo Velikost: 52 x 14,5 x 14 cm
1945 Kč
Malé myšky se chtějí skrz díru v domě farmářky Marthy dostat do jejího domu, neboť je láká ta neodolatelná vůně sýra. Je tu jedna přímá cesta přes barevnou louku, která vede rovnou do domu.
884 Kč
Plně funkční dětská dřevěná pokladna pro malé obchodníky a prodavače splní zaručeně všechna dětská přání.
1604 Kč
Robustní kovová váha se sedmi těžítky je stabilní a umožňuje dětem přibližné určení váhy váženého předmětu. Váha obsahuje dvě kovové misky a na jednu z nich děti pokládají těžítka.
1536 Kč
Dětské euro peníze jsou určeny pro malé prodavače, obchodníky, farmáře, kuchaře, pekaře, zkrátka pro celou řádku oblíbených rolových her.
144 Kč
Dřevěná přenosná farma s příslušenstvím je praktická, protože si ji děti mohou vzít s sebou na cesty nebo k návštěvě babičky.
2355 Kč
Dřevěná chalupa má zářivě žlutou střechu a panenky v ní mohou bydlet nastálo nebo může posloužit jako dača na víkend. Polovina stříšky je snímatelná, v podkroví se nachází ložnice pro panenky.
2628 Kč
Jednoho krásného dne jeden velký obr ztratil v lese svoji botu. Pak ji našli dva malincí skřítci, kteří si z ní udělali svou útulnou chaloupku.
1372 Kč
Sen všech milovníků koní! Dřevěné stáje o rozměru 68 x 51 x 29,5 cm jsou kompletně vybavené. Vhodné pro děti od 3 let.
2665 Kč
Zábavná hra pro malé i velké hráče, která vyžaduje klidnou ruku, rozvahu a trpělivost. Cílem hry je na velblouda naložit co nejvíce nákladu.
268 Kč
Barevné válečky, které se postupně skládají na delfína, jsou duté a různě velké. Tím je docíleno toho, že lze menší válečky vkládat do větších. Hra je tak mnohem složitější a napínavější.
399 Kč
Balanční krokodýl je především hra na zručnost pro jednoho až tři hráče. Dřevěné tyčinky a válečky musíte poskládat na krokodýla tak šikovně a zručně, aby se nedostal z rovnováhy a nepřeklopil se.
363 Kč
Zábavná hra pro malé i velké hráče, která vyžaduje klidnou ruku, rozvahu a trpělivost. Cílem hry je na oslíka naložit co nejvíce nákladu, který se sestává z barevných dřevěných dřívek.
173 Kč
Velice zdařílá hra pro procvičování zručnosti Vašich prstů! Žebříky musíte s citem poskládat na sebe tak, aby věž, jenž vznikne, se nedostala z rovnováhy a nespadla.
355 Kč
Hra, která vyzkouší vaši trpělivost a klidnou ruku. Hráči se snaží vyskládat své židle tak,aby nespadly. Kdo se nejdříve zbaví svých židlí, vyhrál.
562 Kč
Klasické stavební bloky v geometrických tvarech z lipového dřeva ošetřené olejem. Kostky jsou dodávány v praktické síťové tašce.
716 Kč
Klasické stavební bloky v geometrických tvarech z lipového dřeva ošetřené olejem. Kostky jsou dodávány v praktické síťové tašce.
1314 Kč
Krásná pohybová hračka pro malé děti. Berušce se při pohybu otáčí červená koule s tečkami, kterou má na zádech. Pro snadnější a tišší jízdu jsou dřevěná kolečka opatřena tenkým gumovým kroužkem.
205 Kč
Červená mašinka a modré autíčko pro malé řidiče. Balení obsahuje 12 kusů o délce 10,7 cm ve dvou barevných variantách. Vyrobeno ze dřeva a ošetřeno nezávadnými barvami.
160 Kč
Dřevěná barevná hrazdička medvídek 2 v 1 je založená na principu "vyrůstej se mnou" a nabízí tak různé způsoby hraní pro děti již od narození až k prvním samostatným krůčkům.
1518 Kč
Dřevěná hračka ohrada pro králíčky je vhodná pro rolové hry dětí od tří let. Krásná králíkárna má červenou střechu a velikost 15 x 8,2 x 11 cm.
649 Kč
V koňských stájích je pořád co dělat, aby se koníci cítili dobře. Dva boxy pro koně, jeden ohebný panáček, jeden ohebný koník, kolečka, smeták, kyblík a seno.
927 Kč
Velká dřevěná stavebnice s hájovnou, kde bydlí pan hajný se svou ženou. Útulná chaloupka se nachází v malebné krajině na úpatí pohádkového lesa, kde lišky dávají dobrou noc.
1929 Kč
Dřevěná stavebnice s námětem cirkusového světa, který je plný barev. Stavebnice se zvířátky i cirkusovými postavičkami včetně všech nutných doplňků. Skvělá zábava pro celou rodinu...
1362 Kč
Byli jste v ZOO. Líbilo se tam Vašim dětem. Nechte je tedy postavit si svoji vlastní zoologickou zahradu inspirovanou její návštěvou.
2218 Kč
Klasické stavební bloky v geometrických tvarech z lipového dřeva ošetřené olejem. Kostky jsou dodávány v praktické síťové tašce.
1314 Kč
Klasické stavební bloky v geometrických tvarech z lipového dřeva ošetřené olejem. Kostky jsou dodávány v praktické síťové tašce.
716 Kč
Klasické stavební bloky v geometrických tvarech z lipového dřeva ošetřené olejem. Kostky jsou dodávány v praktické síťové tašce.
716 Kč
Sleva
Dřevěná stavebnice různých tvarů a velikostí, např. červené věžičky jsou dlouhé 3,5 cm. Děti staví podle své fantazie různé zámky, paláce nebo pohádková stavení.
1259 Kč
1362.00
Tahací dřevěná hračka beruška Lil udělá radost hlavně malým dětem a bude je doprovázet při jejich prvních krůčcích. Děti prostě milují tahací hračky! Usměvavá beruška při pohybu mává svými křidělky.
611 Kč
Tahací dřevěná hračka šneček s domečkem udělá radost hlavně malým dětem a bude je doprovázet při jejich prvních krůčcích.
393 Kč
Děti mají rády tahací hračky a zde budou mít radost hned dvojnásobnou! Tito dva šneci s krásně barevnými domečky spolu závodí, kdo je rychlejší a bude tak v cíli první! Kolečka jsou opatřená gumou pro...
529 Kč
Kačer Joey je vhodným dárkem či hračkou pro malé děti. Kačer se stane oblíbeným kamarádem Vašeho dítěte, které jej může všude tahat s sebou.
332 Kč
Zábavná hra pro malé děti! Kouli jednoduše zatlouci do domečku a pak ji chytnout hned, jak se z něj vykutální. Není to tak snadné, jak se na první pohled zdá.
562 Kč
Dřevěné autíčko ve tvaru závodničky pro malé jezdce... Autíčka o délce 8 cm. Vyrobeno ze dřeva a ošetřeno nezávadnými barvami. Dodáváno v praktickém prodejním displeji. Vhodné pro děti od 2 let.
126 Kč
Naše absolutně nejoblíbenější dřevěné autíčko pro nejmenší řidiče začátečníky! Díky pěkně zaoblenému tvaru padne přesně do malé dětské ručky. Délka 10,5 cm.
151 Kč
Nový design velice oblíbeného dřevěného autíčka - v růžovém a světle modrém provedení. Vhodné pro děti již od jednoho roku.Krásné dřevěné auto je kreativní hračka pro kluky, ale také pro holky.
151 Kč
Pěkné dřevěné autíčko s červenou, žlutou a nebo zelenou houkačkou. Po stlačení houkačky autíčko pískne. Délka 10,4 cm. Vyrobeno ze dřeva a ošetřeno nezávadnými barvami.
194 Kč
Robustní a jasně oranžové nakládací auto s efektní funkcí natáčení zadních kol a s opravdovými gumovými koly. I toto dřevěné auto nemá ostré hrany, a proto se s ním dětem velice dobře manipuluje.
1331 Kč
Traktor s vlečkou je oblíbená hračka pro kluky i pro holky. Modrý traktor je dlouhý celých 44 cm, velmi robustní a je vyrobený z kvalitního masivního dřeva.
1945 Kč
Krásně opracované dřevěné sklápěcí auto v červené barvě s blikačkou, opravdovými gumovými koly a funkční sklopkou! Nákladní auto nemá ostré hrany.
1189 Kč
Krásně opracované dřevěné sklápěcí auto ve žluté barvě s blikačkou, opravdovými gumovými koly a funkční sklopkou! Nákladní auto nemá ostré hrany.
1035 Kč
Krásně opracované dřevěné nakládací autíčko ve žluté barvě s blikačkou, s opravdovými gumovými koly a pohyblivým ramenem pro malé děti.
748 Kč
Dřevěné odtahovací autíčko v červené barvě s blikačkou, opravdovými gumovými koly a funkčním ramenem pro odtahování jiných aut. Toto dřevěné auto je vhodné pro malé děti.
748 Kč
Dřevěné pexeso se zajímavými motivy z lesa pro hru a trénování paměti. Úkolem je najít co nejvíce stejných párů.
336 Kč
Dřevěné pexeso se zajímavými motivy života na zahradě pro hru a trénování paměti. Úkolem je najít co nejvíce stejných párů.
361 Kč
Krásně opracované dřevěné popelářské autíčko v zelené barvě s blikačkou, s opravdovými gumovými koly a odklápěcí nákladovou částí pro malé děti.
748 Kč
Robustní a barevná auta se skvělými funkcemi a opravdovými gumovými koly! Pozor, vezeme nadměrný náklad... Dřevěná autíčka nemají ostré hrany a použité barvy jsou nezávadné.
1195 Kč
Potřebujeme opraváře! Tento pracovní stolek obsahuje spoustu potřebného nářadí a dolpňků, se kterými je možné zatloukat nebo šroubovat.
1127 Kč
Traktor je oblíbená hračka pro kluky i pro holky. Modrý traktor je velmi robustní a je vyrobený z kvalitního masivního dřeva.
734 Kč
Dřevěný vláček v přírodním odstínu s barevnými pasažéry a zvířátky se skládá z 23 dílů. Děti tak mohou stavět nové a nové světy ke hraní.
653 Kč
Sada obsahuje 75 kostek. Počty jednotlivých kostek naleznete pod záložkou parametry. Jedná se o velmi univerzální sestavu. Kostky jsou opravdu veliké - až 15cm dlouhé.
636 Kč
Oblíbená stavebnice pro malé děti ale vyhrají nsi s ní i tatínci :) Stavění kostek je velmi důležitou hrou dětí, protože kromě jemné motoriky se procvičuje jejich prostorové myšlení, fantazie, logika...
1252 Kč
Dřevěné zvířátko husička je vyrobeno z bukového dřeva a filce. Zvířátko pro děti má ohebné končetiny, takže s ním děti mohou věrně napodobit různé pohyby zvířátka.
67 Kč
Dřevěné zvířátko jelen je vyrobeno z bukového dřeva a filce. Zvířátko pro děti má ohebné končetiny, takže s ním děti mohou věrně napodobit různé pohyby zvířátka.
137 Kč
Dřevěné zvířátko kačer je vyrobeno z bukového dřeva a filce. Zvířátko pro děti má ohebné končetiny, takže s ním děti mohou věrně napodobit různé pohyby zvířátka.
67 Kč
Dřevěný stabilní kočárek je určen pro panenky, maňásky, medvídky, zkrátka všechny mazlíčky, které si děti oblíbily.
2628 Kč
Hledáte zvířátko pro děti. To první může být kvalitní dřevěná hračka. Nová série ohýbací zvířátka je široká a určitě najdete zvířátko, které má Vaše dítě nejraději. Patří mezi ně také mourovaté kočky.
106 Kč
Dřevěné zvířátko opička kočkodan je vyrobeno z bukového dřeva a filce. Zvířátko pro děti má ohebné končetiny, takže s ním děti mohou věrně napodobit různé pohyby zvířátka.
106 Kč
Dřevěné zvířátko kohoutek je vyrobeno z bukového dřeva a filce. Zvířátko pro děti má ohebné končetiny, takže s ním děti mohou věrně napodobit různé pohyby zvířátka.
67 Kč
Hledáte zvířátko pro děti. To první může být kvalitní dřevěná hračka. Nová série ohýbací zvířátka je široká a určitě najdete zvířátko, které má Vaše dítě nejraději.
67 Kč
Hledáte zvířátko pro děti. To první může být kvalitní dřevěná hračka. Nová série ohýbací zvířátka je široká a určitě najdete zvířátko, které má Vaše dítě nejraději. Hodně dětí miluje koníčky.
137 Kč
Dřevěné zvířátko kůň bělouš je vyrobeno z bukového dřeva a filce. Zvířátko pro děti má ohebné končetiny, takže s ním děti mohou věrně napodobit různé pohyby zvířátka.
137 Kč
Nostalgické retro šlapací autíčko s gumovými koly je z kvalitního plechu a plastu. Toto odrážedlo doporučujeme používat na rovné ploše. Dodáváme je nesmontované. Rozměry jsou 95 x 40 x 55 cm.
6415 Kč
Nostalgické retro šlapací autíčko s gumovými koly je z kvalitního plechu a plastu. Toto odrážedlo doporučujeme používat na rovné ploše. Dodáváme je nesmontované. Rozměry jsou 80 x 40 x 53,5 cm.
6040 Kč
Hledáte zvířátko pro děti. To první může být kvalitní dřevěná hračka. Nová série ohýbací zvířátka je široká a určitě najdete zvířátko, které má Vaše dítě nejraději.
106 Kč
Hledáte zvířátko pro děti. To první může být kvalitní dřevěná hračka. Nová série ohýbací zvířátka je široká a určitě najdete zvířátko, které má Vaše dítě nejraději.
137 Kč
DoporučujemeNovinka
Stavebnice velká duha je krásně barevná a velká stavebnice skládající se ze 12 dílů. Každý díl stavebnice září v jedné spektrální barvě a má ve své podstatě prostý tvar.
1628 Kč
DoporučujemeNovinka
Stavebnice velká duha V PASTELOVÝCH BARVÁCH je krásně barevná a velká stavebnice skládající se ze 12 dílů. Každý díl stavebnice září v jedné spektrální barvě a má ve své podstatě prostý tvar.
1628 Kč
DoporučujemeNovinka
Stavebnice velká duha PŘÍRODNÍ je krásně barevná a velká stavebnice skládající se ze 12 dílů. Každý díl stavebnice září v jedné spektrální barvě a má ve své podstatě prostý tvar.
1628 Kč
Hledáte zvířátko pro děti. To první může být kvalitní dřevěná hračka. Nová série ohýbací zvířátka je široká a určitě najdete zvířátko, které má Vaše dítě nejraději.
106 Kč
Sada krychliček pro jednoduché stavění. Sada obsahuje 50 kostek. Žádný dovoz z Číny, všechny kosty jsou vyrábeny u nás v ČR. Rozměry balení: 25 x 25 x 10 cm Věková hranice není omezena.
495 Kč
Dětská dřevěná hrazda v krásně barevném designu s beruškami, broučky, kvítečky, sluníčkem a zvonky je skvělá první hračka pro vaše miminko.
1650 Kč
Hledáte zvířátko pro děti. To první může být kvalitní dřevěná hračka. Nová série ohýbací zvířátka je široká a určitě najdete zvířátko, které má Vaše dítě nejraději.
106 Kč
Krásný set pro všechny děti, které milují zvířátka a medvídky obzvláště.
3511 Kč
Hledáte zvířátko pro děti. To první může být kvalitní dřevěná hračka. Nová série ohýbací zvířátka je široká a určitě najdete zvířátko, které má Vaše dítě nejraději.
137 Kč
Dřevěné zvířátko los je vyrobeno z bukového dřeva a filce. Zvířátko pro děti má ohebné končetiny, takže s ním děti mohou věrně napodobit různé pohyby zvířátka.
137 Kč
Malý dřevěný vláček má lokomotivu a vagónky v sytých barvách a je spojen magnetem. Vláček má délku 25 cm, šířku 4 cm a výšku 5,5 cm.
308 Kč
Dřevěný vláček v přírodním odstínu v kombinaci s červenou barvou má jednu lokomotivu a tři vagónky, které jsou vzájemně spojeny magnetem.
276 Kč
Dřevěná barevná hrazdička s mnoha herními aktivitami, pohyblivými elementy, různorodými tvary a rolničkami pobízí dítě k činorodým akcím a uchopování.
1047 Kč
Dřevěná maringotka je pojízdný dřevěný domeček pro klasické panenky do domečku.
3037 Kč
Loutka kačenky je uchycena na tenkém provázku k dřevěnému vodícímu kříži. Marioneta zlepšuje jemnou motoriku prstíků, podporuje soustředění, probouzí a rozvíjí dětskou fantazii.
228 Kč
Loutka lva je uchycena na tenkém provázku k dřevěnému vodícímu kříži. Marioneta zlepšuje jemnou motoriku prstíků, podporuje soustředění, probouzí a rozvíjí dětskou fantazii.
376 Kč
Stránky
1
2 Další  Konec