* Rostliny do jezírka

Řadit podle: ceny / názvu 
DoporučujemeSleva
Po letech opět na přání zákazníků máme v nabídce žádanou vodní doušku, která znamenitě odčerpává dusičnany z vody Rostliny lze zaslat pouze Č.poštou. V objednávce tedy volte typ dopravy: Č.POŠTA.
od 225 Kč
DoporučujemeSleva
Okrasná vodní rostlina. Nádherná mokřadní rostlina z oceanického klimatu na východě severoamerického kontinentu.
od 159 Kč
DoporučujemeSleva
Okrasná, plovoucí rostlina podobná leknínu. Používaná k zastínění nádrží. Doporučené zastínění minimálně 1/3, lépe polovina nádrže.
od 239 Kč
Doporučujeme
Růžkatec ponořený (Ceratophyllum submersum) je volně plovoucí rostlina vytvářející rozvětvené výhony dlouhé 50 – 100 cm.
od 225 Kč
DoporučujemeSleva
Sada obsahuje: 5 ks - Bábelka (PISTIA STRATIOTES) Doporučujeme minimálně jednu sadu rostlinek na 1-2 m2 vodní plochy jezírka. Při zakoupení 4 sad rostlinek, navíc automaticky OBDRŽÍTE 5.
od 195 Kč
DoporučujemeSleva
Okrasná a zároveň jedlá rostlina. Rostlina je elmi vrůstná - viz. foto s paní u porostu šípatky. Kvůlu přepravě je rostlina ořezaná, ale velmi rychle opět obrazí nové listy.
od 139 Kč
Doporučujeme
Voďanka žabí – Hydrocharis morsus-ranae - 5 rostlin Vzplývavá, růžicovitě uspořádaná rostlina.
225 Kč
Doporučujeme
Voďankovec vzplývavý -Limnobium Laevigatume - 5 rostlin Tato rostlina z čeledi voďankovité má okrouhlé listy (průměr 2,5 až 3 cm) a pro svůj vzhled a bohaté, volně splývající kořeny se hodí do každéh...
225 Kč
Doporučujeme
Sada obsahuje: 5 ks - Vodní hyacint (Tokozelka nadmutá, vodní hyacint - Eichhornia crassipes) Doporučujeme minimálně jednu sadu rostlinek na 1-2 m2 vodní plochy jezírka.
od 225 Kč