Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Pergel 3 litry - Tekutý prací prostředek

Tekutý prací prostředek na barevné i bílé prádlo srovnatelný s veškerými značkovými prostředky (obdobný prostředek jako např. Perwoll). S aplikačním u... celý popis
Universální - na barevné i bílé prádlo
990 Kč
818 Kč
bez DPH
  • Kompletní specifikace
  • Pergel 3 litry - Tekutý prací prostředek
    Pergel 3 litry - Tekutý prací prostředek
    990 Kč
    818 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tekutý prací prostředek na barevné i bílé prádlo srovnatelný s veškerými značkovými prostředky (obdobný prostředek jako např. Perwoll). S aplikačním uzávěrem odstraňuje skvrny již při prvním praní. Umožňuje také přesné dávkování pracího prostředku pomocí uzávěru. Vystačí až na 60 dávek. Je srovnatelný s 5 kg pracího prášku. Pergel je určený k praní v automatických dávkách.

Bezpečnostní varování: Tekutý prací prostředek způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Pokud přetrvává podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Při požití: Pokud se necítíte dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku.

Obsah: 3 litry
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz