Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. ZDRAVÍ
 3. Veselí Draci - elixíry z české Chlorelly, bylin, červeného vína a medu, dle čínské medicíny (zelený, azurový,bílý, červený, zlatý drak)

Veselí Draci - elixíry z české Chlorelly, bylin, červeného vína a medu, dle čínské medicíny (zelený, azurový,bílý, červený, zlatý drak)

Představujeme Vám novou řadu doplňků zdravé výživy z české Chlorelly. "Veselí Draci" jsou regenerační a harmonizační elixíry sestavené podle zásad čín... celý popis
Varianty:
370 Kč
306 Kč
bez DPH
 • Kompletní specifikace
 • Veselí Draci - elixíry z české Chlorelly, bylin, červeného vína a medu, dle čínské medicíny (zelený, azurový,bílý, červený, zlatý drak)
  Veselí Draci - elixíry z české Chlorelly, bylin, červeného vína a medu, dle čínské medicíny (zelený, azurový,bílý, červený, zlatý drak)
  370 Kč
  306 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Představujeme Vám novou řadu doplňků zdravé výživy z české Chlorelly. "Veselí Draci" jsou regenerační a harmonizační elixíry sestavené podle zásad čínské medicíny. Pětice našich "Veselých Draků" obsahuje jedinečnou kombinaci extraktů z české sladkovodní řasy Chlorelly kessleri a léčivých bylin. Účinky tohoto komplexu doplňuje a umocňuje červené hroznové víno a květový med. Základní myšlenkou našich elixírů je využití tradičního čínského filosoficko-medicínského pojetí Vesmíru i lidského těla jako výsledku neustálé harmonické interakce, proměny a pohybu pěti základních elementů (dřevo, oheň, země, kov, voda). Hybnou silou všech těchto dějů je vzájemné spolupůsobení dvou polárních sil jin (-) a jang (+). Odrazem vesmírné harmonie je i rovnováha (=stav zdraví) v lidském těle. Proto jednotlivým univerzálním elementům odpovídají i tělesné orgány. Přiřazení párových orgánů k základním elementům tradičního čínského pětiúhelníku ukazuje obrázek.

Řada "Veselých Draků" je sestavena podle zásad čínské medicíny. Podle ní nejsou jednotlivé orgány lidského těla a jejich funkce vnímány izolovaně, jako je tomu u západní medicíny, nýbrž tvoří navzájem propojený řetěz příčin a následků, v němž každý článek ovlivňuje i všechny ostatní. Lidské tělo a jeho stav jsou tedy chápány jako celek. Panuje-li v těle harmonie je člověk zdráv, je-li harmonie narušena - onemocní. Pětice našich "Veselých Draků" Vám pomůže obnovit narušenou harmonii jednotlivých orgánů a tím i celého těla tedy nastolit stav trvalého zdraví, duševní pohody a vysoké hladiny životní energie.
--------
Zelený Drak
Zelený Drak je přírodní přípravek s vysokým obsahem extraktů z české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a bylin.
Příznivě působí na jaterní a žlučníkové funkce, především při celkovém oslabení organismu a po dlouhodobém podávání léků.
Zelený drak je čistě přírodní regenerační a harmonizační přípravek, vyrobený z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu léčivých bylin, červeného hroznového vína a květového medu.
Svými účinky je Zelený drak zaměřen na normalizaci jaterních a žlučníkových funkcí, k harmonizaci celého trávicího traktu a na zmírnění dalších obtíží, které se špatnou funkcí těchto orgánů souvisejí. Silných detoxikačních, regeneračních a tonizačních účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především při nejrůznějších jaterních onemocněních, např. po žloutenkách a mononukleózách a dále při všech žlučníkových potížích, jako jsou funkční poruchy, záněty, žlučníkové kameny a další.
Vysoký obsah hořčin v bylinném komplexu předurčuje Zeleného draka ke zmírňování řady zažívacích obtíží - např. bolestí a křečí v trávicím traktu, k optimalizaci tvorby a složení žaludečních šťáv a potlačení kvasných a hnilobných procesů ve střevech.
Preparát je také velmi vhodný při celkovém oslabení organismu po dlouhých těžkých nemocech, při dlouhodobém masivním podávání léků (antibiotika, hormonální preparáty, analgetika aj.), po chemoterapii a léčebném ozařování.
Zelený drak má silné preventivní protirakovinné působení a může také příznivě ovlivnit již probíhající nádorové onemocnění. Tím, že preparát harmonizuje metabolické pochody a zároveň mohutně detoxikuje celý organismus, dochází po delším užívání (2 - 3 měsíce) ke zmírnění alergií, astmatu, některých ekzémů a lupénky.
Složení: extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: ostropestřec mariánský, řepík lékařský, čubet benedikt, jablečník obecný, vachta trojlistá, puškvorec obecný, pampeliška lékařská, květový med, červené hroznové víno. Obsah alkoholu max. 14,5%. Obsah 200 ml.
Dávkování: Užívá se 2-3 x denně 1 kávová lžička před jídlem.
Není vhodné pro děti do 5 let a těhotné ženy.

--------

Azurový Drak
Azurový Drak je přírodní přípravek s vysokým obsahem extraktů z české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a bylin. Příznivě ovlivňuje stav ledvin a močových cest, zejména při zánětlivých stavech, při potížích s močením a s prostatou. Doporučuje se též jako doplněk stravy při zánětlivých onemocněních kloubů.
Azurový drak je čistě přírodní regenerační a harmonizační přípravek, vyrobený z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu léčivých bylin, červeného hroznového vína a květového medu.
Svými účinky je Azurový Drak zaměřen na normalizaci funkcí ledvin a močového měchýře a některé další potíže, které souvisejí se špatnou funkcí těchto orgánů.
Výrazných protizánětlivých, detoxikačních a harmonizačních účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především při zánětech ledvin a močových cest, při tvorbě ledvinových a močových kamenů a písku, při problémech s prostatou, při nadměrném zadržování a špatném vylučování vody z organismu, při potížích s močením a pro celkovou desinfekci močového aparátu.
Díky úpravě ledvinových a močových funkcí dochází po delší době i k výraznému zlepšení některých zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění - např. revmatismu, dny, artrózy nebo bolestí páteře. Lze očekávat i úpravu krevního tlaku, ústup bolestí hlavy, otoků nohou a očí.
Postupující detoxikace spolu s protizánětlivými účinky preparátu se projevují i na stavu pokožky výrazným zlepšením různých vyrážek, některých ekzémů a akné. Účinné látky obsažené v přípravku Azurový Drak se podílejí i na přirozeném zvyšování imunity našeho organismu. Složení: extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: zlatobýl celík, přeslička rolní, lichořeřišnice větší, vřes obecný, truskavec ptačí, rdesno blešník, svízel syřišťový, květový med, červené hroznové víno. Obsah alkoholu max. 14,5%. Obsah 200 ml.
Dávkování: Užívá se 2-3 x denně 1 kávová lžička před jídlem.
Není vhodné pro děti do 6 let a těhotné ženy.
--------

Bílý Drak
Bílý Drak je čistě přírodní regenerační a harmonizační přípravek vyrobený z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu bylin, červeného hroznového vína a květového medu. Svými účinky je Bílý Drak zaměřen na normalizaci funkcí dýchacích cest a plic. Významné je i působení v oblasti tlustého střeva a ovlivňuje i některé další potíže související se špatnou funkcí jmenovaných orgánů.
Silných detoxikačních, protizánětlivých, zklidňujících a harmonizačních účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především při řadě onemocnění v oblasti dýchacích cest a plic - hlavně při rýmách, nachlazení, teplotách, bolestech v krku, chrapotu, suchém a dráždivém kašli, chřipkách, angínách, plícních onemocněních a bronchiálním astmatu.
Účinné látky obsažené v přípravku Bílý Drak působí příznivě také v oblasti střev. Regulují průjem i zácpu, působí protizánětlivě a desinfekčně v celém zažívacím traktu.
Zmírňují také střevní katary a vředová onemocnění tlustého střeva včetně projevů Crohnovy choroby.
Bílý Drak také příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru narušenou např. užíváním antibiotik. Účinné látky obsažené v přípravku se podílejí na výrazném zvyšování imunity našeho organismu.
Složení: extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: mateřídouška obecná, proskurník lékařský, jitrocel kopinatý, yzop lékařský, divizna velkokvětá, lékořice lysá, lípa obecná, růže damascénská, květový med, červené hroznové víno.
Obsah alkoholu max. 14,5%. Obsah 200 ml.
Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.
Není vhodné pro děti do 6 let a těhotné a kojící ženy.
--------

Červený Drak
Červený Drak je přírodní přípravek s vysokým obsahem extraktů z časké sladkovodní řasy Chlorella kessleri a bylin. Příznivě působí na stav cév, zejména při poruchách periferního prokrvení, pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév, při zánětech žil.
Červený drak je čistě přírodní regenerační a harmonizační přípravek, vyrobený z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu léčivých bylin, červeného hroznového vína a květového medu.
Svými účinky je Červený drak zaměřen na normalizaci cévních, srdečních a mozkových funkcí. Působí harmonizačně i na zažívací trakt především v oblasti tenkého střeva. Ovlivňuje též velmi výrazně psychickou sféru a stavy související s jejími poruchami.
Silných regeneračních, harmonizačních a protizánětlivých účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především při řadě cévních potíží - např. při poruchách periferního prokrvení (studené ruce a nohy), pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév při jejich fragilitě (lámavosti), dále při zánětech žil, trombózách, křečových žilách a hemoroidech, při hučení v uších a závratích.
Červený drak také zlepšuje stav koronárních (věnčitých) cév srdce a cév mozku. Přípravek je účinný i při snižování vysokého krevního tlaku, při tachykardii a srdečních arytmiích. Je velmi dobrou prevencí mozkových příhod, infarktů myokardu, ischemické choroby srdeční a anginy pectoris.
V oblasti psychiky tlumí Červený drak velmi účinně srdeční neurózy, deprese, únavový syndrom, úzkostné stavy, nespavost a celkovou nervovou vyčerpanost.
Preparát je možno použít i jako podpůrný prostředek při zmírňování projevů Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby.
V trávicím traktu tlumí přípravek střevní neurózy a křečovité bolesti ve střevech. Celkově upravuje a harmonizuje činnost celého střevního traktu.
Složení: extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: jinan dvoulaločný, hloh jednosemenný, jírovec maďal, meduňka lékařská, třezalka tečkovaná, srdečník obecný, routa vonná, komonice lékařská, květový med, červené hroznové víno. Obsah alkoholu max. 14,5%. Obsah 200 ml.
Dávkování: Užívá se 2-3 x denně 1 kávová lžička před jídlem.
Není vhodné pro děti do 6 let a těhotné a kojící ženy.
Osoby s poruchami krevní srážlivosti nebo léčené léky snižující srážlivost by užívání výrobku měly konzultovat s lékařem.
--------

Zlatý Drak
Zlatý Drak je čistě přírodní regenerační a harmonizační přípravek, vyrobený z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu léčivých bylin, červeného hroznového vína a květového medu.
Svými účinky je Zlatý Drak zaměřen na normalizaci žaludečních funkcí a správnou funkci sleziny a slinivky břišní. Výrazně také zmírňuje některé další potíže, které souvisejí se špatnou funkcí těchto orgánů.
Silným regeneračních, harmonizačních a protizánětlivých účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především při řadě trávicích obtíží - nechutenství, zkaženém žaludku, nevolnosti spojené s nutkáním na zvracení (nauzea), žaludečních a střevních neurózách, poruchách trávení a nadměrné tvorbě žaludečních kyselin.
Zlatý Drak výrazně zmírňuje obtíže s nadýmáním, uvolňuje křeče v trávicím traktu a reguluje zácpu a průjem. Optimalizuje vylučování trávicích šťáv a harmonizuje celý trávicí proces.
Příznivě ovlivňuje i zánětlivé stavy v oblasti žaludku a střev. Normalizuje enzymatické funkce slinivky a obtíže s ní spojené.
Zlatý Drak také stimuluje správné funkce sleziny a tím se výrazně podílí na nárůstu imunitních reakcí organismu.
Přípravek je velmi vhodný při celkovém fyzickém i psychickém vyčerpání organismu a dlouhodobém stresu, nesprávné životosprávě a chronických potížích v oblasti trávicího traktu.
Složení: extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: andělika lékařská, dobromysl obecná, řepík lékařský, lékořice lysá, fenykl obecný, anýz vonný, ožanka kalamandra, květový med, červené hroznové víno.
Obsah alkoholu max. 14,5%. Obsah 200 ml.
Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.
--------


Červené víno
Víno provází člověka již od úsvitu dějin nejen jako oblíbený a lahodný nápoj, ale i jako mimořádně účinný lék. Již od starověku bylo víno základem mnoha přírodních medicín (bylinné výluhy, elixíry z drahokamů a krystalů, medové a kořeněné lektvary, "nápoje lásky" a mnohé další).

Oproti bílému vínu vykazuje červené víno vyšší obsah biologicky aktivních látek s léčivými účinky. Příčina tkví v odlišné technologii výroby obou druhů. Zatímco bílé víno se vyrábí z čisté hroznové šťávy, při výrobě červeného se vylouhovávají i účinné látky ze slupek a zrnek. Právě tyto dvě složky jsou nositeli hlavních léčivých vlastností červeného vína.

V léčebných dávkách se červené víno užívá na podporu krvetvorby při anémii (chudokrevnosti), při nechutenství a špatném trávení, celkové tělesné a nervové slabosti, vyčerpání a nespavosti. Pomáhá i při špatném krevním oběhu a harmonizuje srdeční činnost. Právě v oblasti kardiovaskulárních (srdečně - cévních) poruch má léčba červeným vínem značně vysoké procento úspěšnosti. Pravidelná konzumace malých dávek (0,5 - 1 dl denně) je velmi dobrou prevencí aterosklerózy, poruch periferního prokrvení, mozkových příhod a infarktu myokardu.

K výrobě všech „pěti draků“ bylo použito velmi kvalitní červené hroznové víno z Jižní Moravy.

Med
Med je již po řadu staletí vysoce ceněn nejen pro svou jedinečnou chuť, ale i pro své mimořádné léčivé vlastnosti. Tento včelí produkt představuje jakýsi koncentrát řady čistě přírodních látek, které ve svém komplexním působení velmi pozitivně ovlivňují řadu poruch v tělesné i duševní sféře.

Med pomáhá při infekcích dýchacích cest spojených s úporným kašlem, zmírňuje trávicí poruchy a má velmi dobré účinky i na řadu psychických obtíží. Celkově posiluje nervy, mírní deprese a neurózy, nespavost a stavy celkového vyčerpání. Proslavený je i jeho vliv na harmonizaci pohlavních funkcí. Při delším pravidelném užívání působí jako mírné, ale zato spolehlivě fungující afrodisiakum. Med má i velmi dobrý vliv na přirozený nárůst celkové imunity organismu. V kombinaci s dalšími včelími produkty (mateří kašička, pyl, propolis) se užívá i ke zmírňování řady kožních problémů (akné, ekzémy apod.)

K výrobě všech "Pěti draků" byl použit vysoce kvalitní květový med z ekologicky čistých oblastí jižní Moravy.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz